Výroba

Jedná se především o výrobu: eurookna, špaletová okna, kastlíková okna, repliky do rekonstrukcí památkově chráněných staveb popř. okna na zakázku, montáž vnitřních i vnějších parapetů obložkové zárubně, dveře (venkovní, vnitřní, posuvné, skládací, kopie historických a dobových - dle přání zákazníka), garážová vrata, bytové doplňky, vestavěné skříně i v kombinaci se sklem a nerezí, kuchyně, schody, schodiště, pergoly, zimní zahrady, obložení stěn, stropů, výlohy pro obchody, vitríny, tesařské konstrukce, vazby, dřevěné opláštění budov a mnohé další. Vše záleží pouze na přání zákazníka.

Naše truhlářství Vám nabízí výrobky vysoké kvality jak z umělých tak z přírodních materiálů (masivní dřevo - smrk, borovice, modřín, dub, buk, olše, jasan, cizokrajné - meranti). Nátěrové hmoty používáme od firem Glasurit, Remmers, Herbol, Milesi a Sayerlack. Kování převážně od firem Roto, VBH, Schachermayer. Ditermová skla s tepelnou propustností k=1,1, bezpečnostní skla Connex atd.

Jestli si z naší nabídky vyberete či nikoliv, děkujeme Vám za čas, který jste nám věnovali a pokud si u nás necháte vyrobit malou věc, nebo kompletně vybavit dům či byt, uděláme vše pro to, abyste měli důvod nás doporučit svým přátelům a známým.